Napísali o nás

PREDŠKOLÁCI A ZŠ-PUGAČEVOVÁ

24.12.2015 01:15
Spoločnosť Zo školy Z okolia Šport Kultúra Krimi FOTOreport HOTline Voľby 2016 Cestovateľský servis Domov > AKTUÁLNE > Zo...

Pozvánka

10.12.2015 10:54
Vážení rodičia! Blíži sa najkrajší čas roka - VIANOCE. K tejto príležitosti vyhlásil MsÚ pre všetky materské školy v meste Humenné    ,,Súťaž vo výrobe najkrajšieho anjela,, Každá z tried našej Mš sme sa do súťaže zapojili. Veľmi nás potešila správa, že práve...

,,DEŇ MATERSKÝCH ŠKôL,,

04.11.2015 12:22
---------------------------------------DEŇ MATERSKÝCH ŠKôL----------------------------------------------------------------------------------- https://www.humencanonline.sk/sk/aktualne/zo-skoly/uz-aj-materske-skoly-maju-svoj-sviatok UŽ AJ MATERSKÉ ŠKOLY MAJÚ SVOJ SVIATOK   ....Od rána sa...