Napísali o nás

PREDŠKOLÁCI A ZŠ-PUGAČEVOVÁ

24.12.2015 01:15
Spoločnosť Zo školy Z okolia Šport Kultúra Krimi FOTOreport HOTline Voľby 2016 Cestovateľský servis Domov > AKTUÁLNE > Zo...

—————

Pozvánka

10.12.2015 10:54
Vážení rodičia! Blíži sa najkrajší čas roka - VIANOCE. K tejto príležitosti vyhlásil MsÚ pre všetky materské školy v meste Humenné    ,,Súťaž vo výrobe najkrajšieho anjela,, Každá z tried našej Mš sme sa do súťaže zapojili. Veľmi nás potešila správa, že práve...

—————

,,DEŇ MATERSKÝCH ŠKôL,,

04.11.2015 12:22
---------------------------------------DEŇ MATERSKÝCH ŠKôL----------------------------------------------------------------------------------- https://www.humencanonline.sk/sk/aktualne/zo-skoly/uz-aj-materske-skoly-maju-svoj-sviatok UŽ AJ MATERSKÉ ŠKOLY MAJÚ SVOJ SVIATOK   ....Od rána sa...

—————


Kontakt057/7754410


Prosíme rodičov, aby detičky prichádzali do mš do 8.00 hod.,nakoĺko sa v tomto čase nahlasuje strava.

Dieťa, ktoré po 8.00 hod. nie je prítomné, je automaticky vyhlásené zo školskej jedálne. Preto nie je nutné, aby rodičia ráno dieťa telefonicky vyhlasovali. Príchod po 8.00 je možný po dohode s učiteľkou.


KONTAKT:

Materská škola

Mierová 37/19

Humenné 066 01

057 775 44 10

 
 

Štítky

  1. Súťaž Koliba"

Náš tím

Riaditeľka materskej školy:

Riaditeľka materskej školy:
  Mgr.Tatiana Glodová  

—————

Učiteľky 1. trieda ŽABKY

Učiteľky 1. trieda ŽABKY
  MVDr.Mária Tkáčová      

—————

.

.
Martina Sedláková

—————

Učiteľky 2.trieda LIENKY:

Učiteľky 2.trieda LIENKY:
  Mgr.Tatiana Glodová  

—————

.

.
Mgr. Iveta Hoptová

—————

Učiteľky 3.trieda SOVIČKY:

Učiteľky 3.trieda SOVIČKY:
  Mgr.Jana Kabátová  

—————

.

.
Monika Petrušková                                         

—————


testy

V tejto rubrike nie sú žiadne články.