ÚSPECHY MATERSKEJ ŠKOLY

  ,,Vyhrali sme"

4. ročník  výtvarnej súťaže "Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany" bol pre našu škôlku úspešný. Detičky z 3.triedy SOVIČIEK s nadšením maľovali do tejto súťaže. Radosť z výhier bola veľká.
    Na 1. mieste v kategórii materských škôl sa umiestnilo výtvarné dielko Tomáška Gajdoša 

         2. miesto obhájila práca Lesanky Ondiskovej

         3. miesto obhálila práca Nellky Orechovskej

Práca Tomáška Gajdoša sa porote páčila najviac zo všetkých zapojených prác a stal sa tak zároveň absolútnym víťazom tejto súťaže. Hodnotné ceny víťazom odovzdal prednosta Okresného úradu v Humennom Ing. Ondrej Mudry.
Tieto práce  z okresnej úrovne postupujú na celoštátne národné kolo, ktoré sa uskutoční 1. marca 2017.

SRDEČNE BLAHOŽELÁME!
   
     Už teraz sa naši malí výtvarníci tešia na 5. ročník tejto súťaže

 

 

Práca Tomáška Gajdoša sa porote páčila najviac zo všetkých zapojených prác a stal sa tak zároveň absolútnym víťazom tejto súťaže. Hodnotné ceny víťazom odovzdal prednosta Okresného úradu v Humennom Ing. Ondrej Mudry.
Tieto práce  z okresnej úrovne postupujú na celoštátne národné kolo, ktoré sa uskutoční 1. marca 2017.

SRDEČNE BLAHOŽELÁME!
     Už teraz sa naši malí výtvarníci tešia na 5. ročník tejto súťaže


 

 

 

 

„Vianočná ozdoba 2016“

  O tom, že v našej škôlke máme naozaj kreatívne a šikovné detičky svedčí ďalší výtvarný úspech.
     MsKS v Humennom vyhlásilo súťaž „Vianočná ozdoba 2016“, na ktorej výtvarné dielka našich detí z 3.triedy SOVIČIEK opäť zabodovali. Porote sa najviac páčil stromček vyrobený z vatových tampónov. TEŠÍME SA Z VÝHRY I CIEN.