ÚSPECHY MATERSKEJ ŠKOLY

,,Vyhrali sme"

4. ročník  výtvarnej súťaže "Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany" bol pre našu škôlku úspešný. Detičky z 3.triedy SOVIČIEK s nadšením maľovali do tejto súťaže. Radosť z výhier bola veľká.
    Na 1. mieste v kategórii materských škôl sa umiestnilo výtvarné dielko Tomáška Gajdoša

2. miesto obhájila práca Lesanky Ondiskovej

3. miesto obhálila práca Nellky Orechovskej

Práca Tomáška Gajdoša sa porote páčila najviac zo všetkých zapojených prác a stal sa tak zároveň absolútnym víťazom tejto súťaže. Hodnotné ceny víťazom odovzdal prednosta Okresného úradu v Humennom Ing. Ondrej Mudry.
Tieto práce  z okresnej úrovne postupujú na celoštátne národné kolo, ktoré sa uskutoční 1. marca 2017.

SRDEČNE BLAHOŽELÁME!

Už teraz sa naši malí výtvarníci tešia na 5. ročník tejto súťaže

SRDEČNE BLAHOŽELÁME!
     Už teraz sa naši malí výtvarníci tešia na 5. ročník tejto súťaže

„Vianočná ozdoba 2016“

O tom, že v našej škôlke máme naozaj kreatívne a šikovné detičky svedčí ďalší výtvarný úspech.
     MsKS v Humennom vyhlásilo súťaž „Vianočná ozdoba 2016“, na ktorej výtvarné dielka našich detí z 3.triedy SOVIČIEK opäť zabodovali. Porote sa najviac páčil stromček vyrobený z vatových tampónov. TEŠÍME SA Z VÝHRY I CIEN.

057/7754410

Prosíme rodičov, aby detičky prichádzali do mš do 8.00 hod.,nakoĺko sa v tomto čase nahlasuje strava.

Dieťa, ktoré po 8.00 hod. nie je prítomné, je automaticky vyhlásené zo školskej jedálne. Preto nie je nutné, aby rodičia ráno dieťa telefonicky vyhlasovali. Príchod po 8.00 je možný po dohode s učiteľkou.

KONTAKT:

Materská škola

Mierová 37/19

Humenné 066 01

Štítky

1. Súťaž Koliba"

Náš tím

Riaditeľka materskej školy:

Mgr.Tatiana Glodová

Učiteľky 1. trieda ŽABKY

MVDr.Mária Tkáčová

Martina Sedláková

Učiteľky 2.trieda LIENKY:

Mgr.Tatiana Glodová

Mgr. Iveta Hoptová

Učiteľky 3.trieda SOVIČKY:

Mgr.Jana Kabátová

Monika Petrušková

testy

V tejto rubrike nie sú žiadne články.