24.02.2016

24.02.2016 00:00

Spev a smiech sa ozýval už od rána z okien našej mš, keď nás prišli rozveseliť školáčky zo ZŠ-PUGAČEVOVEJ. Svojím vystúpením roztancovali celú škôlku a bavili sa všetky deti, vrátane našich najmenších. Pani vychovávateľky Anička Štofíková a Ivetka Mochnacká si pre deti pripravili množstvo hádaniek i súťaží a naše deti to zvládli na jednotku. Mnohé zo školáčok si zaspomínali na škôlkarske časy i porozprávali zážitky zo svojej školy. Rozlúčili sa s deťmi darčekom, sladkou odmenou a slovami: ,,Tešíme sa na Vás v našej škole,,

—————

Späť


Kontakt057/7754410


Prosíme rodičov, aby detičky prichádzali do mš do 8.00 hod.,nakoĺko sa v tomto čase nahlasuje strava.

Dieťa, ktoré po 8.00 hod. nie je prítomné, je automaticky vyhlásené zo školskej jedálne. Preto nie je nutné, aby rodičia ráno dieťa telefonicky vyhlasovali. Príchod po 8.00 je možný po dohode s učiteľkou.


KONTAKT:

Materská škola

Mierová 37/19

Humenné 066 01

057 775 44 10

 
 

Štítky

  1. Súťaž Koliba"

Náš tím

Riaditeľka materskej školy:

Riaditeľka materskej školy:
  Mgr.Tatiana Glodová  

—————

Učiteľky 1. trieda ŽABKY

Učiteľky 1. trieda ŽABKY
  MVDr.Mária Tkáčová      

—————

.

.
Monika Petrušková

—————

Učiteľky 2.trieda LIENKY:

Učiteľky 2.trieda LIENKY:
  Mgr. Tatiana Glodová  

—————

.

.
Mgr. Jana Kabátová

—————

Učiteľky 3.trieda SOVIČKY:

Učiteľky 3.trieda SOVIČKY:
  Mgr. Iveta Hoptová  

—————

.

.
Martina Sedláková                                         

—————


testy

V tejto rubrike nie sú žiadne články.