MLIEKAREŇ KOLIBA

14.06.2016 00:00

,,Piť Školské mlieko sa oplatí”

2016-05-04 12.37.47.png

Deň mlieka bol dobrou príležitosťou, aby sme si uvedomili význam mlieka pre naše zdravie. Naša materská škola je zapojená do projektu „Mlieko pre školy v Európskej únii“ a prostredníctvom Hriňovskej mliekarne KOLIBA sa nám na stôl denne dostáva kvalitné mlieko a mliečne dobroty. Náš ,,Deň mlieka“ sme tento rok zavŕšili trocha netradične - zapojením do fotosúťaže Náš mliečny stôl, ktorú vyhlásila spoločnosť KOLIBA Trade. Úlohou detičiek bolo naaranžovať výrobky z tejto firmy na stôl a spolu s nimi sa odfotiť.

Výhra na seba nenechala dlho čakať. Onedlho sme sa dozvedeli výsledky súťaže. VYHRALI SME !!! Naša víťazná fotka tak získala raňajky pre celý kolektív od spoločnosti KOLIBA Trade s.r.o.                                                                                           Tá radosť v očiach detí, keď sme im oznámili, že naša fotografia vyhrala, bola neopísateľná. Aj takýmto spôsobom sa chceme podeliť o našu radosť z výhry a zároveň poďakovať za mliečko, ktoré v našej mš pravidelne dostávame.